Jak spárovat handsfree

Světla, kabeláž, navigace ...
Odpovědět
Barny

Jak spárovat handsfree

Příspěvek od Barny » 23 říj 2016 20:45

Zdravím, CX7 mám krátce, ale už pár dní se marně pokouším spárovat mob. s originálním handsfree. Poradíte mi někdo? Auto na mě mluví německy .. Díky

jaborei

Re: Jak spárovat handsfree

Příspěvek od jaborei » 24 říj 2016 10:34

Ahoj, jde to jen hlasovymi povely - jinak to neudelas. Takze si musis vybrat jazyk, ktery ovladas a ktery ma auto k dispozici a potom jen odpovidas na otazky/volby, ktere ti auto nabizi :D
Kdyz jsem to zkousel poprve, take jsem byl prekvapeny, ze to jde jen timto zpusobem, ale neboj se toho, neni to nic hrozneho a funguje to celkem dobre ;)

Barny

Barny

Příspěvek od Barny » 24 říj 2016 10:40

Diky... Shodou okolností jsem to před chvilkou rozchodil. Šlo to manuálně tlačítkem kde se ladí zvuk. Při příchozím hovoru se ukazuje pouze číslo (bez jména). Nevím zda se to dá přenastavit, nebo to zobrazuje pouze takto.

jaborei

Příspěvek od jaborei » 24 říj 2016 12:11

Aha, to jsem nevedel, ze i tlacitkama ;)
Jinak mne se take objevuji jen cisla bez jmen, ale s tim nemam problem a nechce se mne zase nejak slozite neco v aute nastavovat a hlavne opet "mluvit s autem" jako blazen :D :D je to strasne otravny poslouchat ty nabidky a odpovidat a cekat, jestli jsem to spravne vyslovil :lol:

marcp

Příspěvek od marcp » 03 říj 2018 08:09

Ahojte,

ak mi vie niekto prosím pomôcť s handsfree bol by som mu veľmi vďačný.

Kúpil som nedávno CX7 2.3 DISI 2008 a už malo namontované BT handsfree ako je uvedené nižšie v linku:

http://mazda-cx7.sgpetch.co.uk/pages/ac ... it/id=2998

Bohužiaľ nemám k tomu žiadny návod a aj keď sa dokážem na chvíľu s tým handsfree spojiť hneď ma to aj odpojí.
Mám Honor 5X od Huawei s Androidom 7

Nemá niekto návod alebo nevie ako na to aby mi to fungovalo?
Oslovil som aj daného predajcu v UK s prosbou o manuál ale neozvali sa a nikde na nete to bohužiaľ neviem nájsť nakoľko neviem o aký typ presne ide.

Ďakujem.
Mazda CX7, 2.3DISI, 2008

Odpovědět