Navigace

Světla, kabeláž, navigace ...
igabas

Re: Navigace

Příspěvek od igabas » 07 úno 2010 20:25

sugi píše:Ty nízké nosiče mají v USA s nosností 100 lb, což je cca 45 kg, což by mi stačilo, problém je, že to nikdo nechce poslat do ČR, nemáte někdo možnost je sehnat?
Ten údaj se různí. Někde se píše 30 kg bez dalších podmínek (např. tady: http://www.mazda-cx7.co.uk/pages/access ... rs/id=3003 ), na diskusních fórech se vyskytují i výkřiky že to sice koupili s údajem 100 lb ale že to přišlo s nálepkou 30 kg.
Někde se píše 100 lb (=45 kg) evenly distributed tzn. že už se musí dát dobrý pozor na rozložení.
Můj milášek: 2008 2.3 DISI - Revolution High, Copper Red.

sugi

Příspěvek od sugi » 07 úno 2010 20:32

Ani mazdagear.com ani mazda rosenthal, všechno jsem již zkoušel, někde nemají ČR ani v nabídce a tam kde ji mají se po zaregistrování dozvíte, že se omlouvají, ale do této lokace zboží neposílají, oni také tento nosič prodávali před časem u nás jako orig. příslušenství, ale nyní pouze ten vysoký, asi koupím thule patky, jsou docelanízké, ale mají přesahy tyčí, tyto se mi líbí, že jsou tyče nakoncích zapuštěné do patek

igabas

Příspěvek od igabas » 07 úno 2010 22:29

sugi píše: asi koupím thule patky, jsou docela nízké, ale mají přesahy tyčí, tyto se mi líbí, že jsou tyče na koncích zapuštěné do patek
Jj, ty patky 753 jsou docela nízké, a s aero tyčemi to nevypadá špatně. Nejlevnější jsem je vygooglil tady:
http://www.sportobchod.cz/nosic-mazda-c ... y-aero.htm

Když jsou ty konce tyčí volné, tak se snadněji prohazuje nástavba montovaná do T-drážek, ne?
Můj milášek: 2008 2.3 DISI - Revolution High, Copper Red.

tomtom
Administrátor

Příspěvek od tomtom » 08 úno 2010 12:44

sugi píše:Ani mazdagear.com ani mazda rosenthal, všechno jsem již zkoušel, někde nemají ČR ani v nabídce a tam kde ji mají se po zaregistrování dozvíte, že se omlouvají, ale do této lokace zboží neposílají
No já už si taky kulový pamatuju, ale měl jsem za to, že mi Rosenthal odepisoval mailem, že pošle. V každém případě, pokud bys fakt chtěl ten originál, tak si to můžeš poslat přes Shipito.
Obrázek

tomassvata

Příspěvek od tomassvata » 24 úno 2010 21:39

Ahoj,nevitr kde stahnu mapy CJ do navi z amer.verze.Dik

Riccardocz

Příspěvek od Riccardocz » 25 úno 2010 12:35

tomtom píše:
sugi píše:Ani mazdagear.com ani mazda rosenthal, všechno jsem již zkoušel, někde nemají ČR ani v nabídce a tam kde ji mají se po zaregistrování dozvíte, že se omlouvají, ale do této lokace zboží neposílají
No já už si taky kulový pamatuju, ale měl jsem za to, že mi Rosenthal odepisoval mailem, že pošle. V každém případě, pokud bys fakt chtěl ten originál, tak si to můžeš poslat přes Shipito.
Ja je sehnal jen v AJ. :roll:

jiří

Příspěvek od jiří » 02 zář 2010 09:47

Vrátím se k původnímu tématu NAVIGACE. Mám evropskou (německou) verzi CX7, mapové podklady k navigaci jsou na SD kartě. Moje prvotní zkušenost byla vcelku pozitivní - tedy pokud mi nevadí komunikace v AJ či NJ, a oželím některé vymoženosti, které skýtala navigace Blaupunkt (ve Škoda Octavia). Nicméně za uplynulý skoro rok přibyly silnice a datový podklad už neodpovídá. Než učiním dotaz do servisu, má někdo nějakou povědomost o update? Není použito CD ale SD karta, nejspíš nějak jinak naformátovaná, že si s ní čtečka neví rady :( . Dík předem za zprávu!

spajin

Příspěvek od spajin » 30 srp 2011 09:45

Nevím jak dopadl tvůj dotaz v mazdě, koukám, že poslední příspěvek je už skoro rok starý, ale já se ptal včera a řekli mi, že se s požadavkem na nové mapové podklady ještě nesetkali, že to zjistí a zavolají mi. Já mám auto r.v. 2010 a silnice staré tak tři roky v mapách nejsou.

spajin

Příspěvek od spajin » 24 dub 2016 11:15

Oživuji toto téma, nepodařilo se vám někomu sehnat nějaký update originál SD karty?

rastike

Příspěvek od rastike » 13 led 2017 17:11

Zdravim Mazdaci,mam Mazdu cx 7 2008 benzin,da sa tam dat navigacia,je to mozne dik.

Odpovědět