Kozene sedacky

Odpovědět
PetrSvo

Kozene sedacky

Příspěvek od PetrSvo » 10 zář 2010 22:44

Ahoj, mam CX7, 2,2d koupenou v unoru 2009, najeto cca 5.000km a na sedaku ridice se jiz objevuji ruzne "vrasky" na kuzi a jeji "pomackani". Stejne tak se jiz promacklo mekceni v loketni operce, takze se uz opiram primo o tvrdy plast v operce. To mne prekvapilo :roll: - cekal bych ze po 5tis km se mekceni loketni operky (nejaky molitan?) nepromackne a stejne tak, ze kozena sedadla budou bez chyby, obzvlaste pokud je clovek dle pozadavku v navodu pravidelne natira spec.prostredkem na kuzi. jaka je vase zkusenost s udrzbou ci opotrebenim kozenych sedacek? diky, Petr

tomtom
Administrátor

Re: Kozene sedacky

Příspěvek od tomtom » 11 zář 2010 16:42

Ajaj :? Máš tedy model 2010, tam ty sedačky trochu změnili. Kdyžtak tu vrásčitost vyfoť, ať vidíme co přesně máš na mysli. U mé staré 2008 nic nepozoruju. Jen mi na světlé kůži trochu chytá indigo z jeansů. Koupil jsem si nějaký sprej na kůži Valvoline ale strašně to pak bylo lesklé a klouzal jsem ze sedačky. Pak jsem vzal v IKEA čistič na kožený nábytek - je to v podstatě mýdlová voda ochucená glycerinem - a jsem spokojen. Stačí to tím vzít dvakrát do roka.
Obrázek

NitRaM
Kontaktovat uživatele:

Re: Kozene sedacky

Příspěvek od NitRaM » 12 zář 2010 01:51

Urcite bych to zkusil reklamovat, aspon tu loketni operku....

Odpovědět