Palubní deska

Odpovědět
Honzin

Re: Palubní deska

Příspěvek od Honzin » 12 lis 2013 08:04

Gyula píše:
Honzin píše:
Gyula píše:Pokud se ti boule udělá i u tvého auta, tak ti to stejně na záruku neuznají i když máš vůz v záruce, není to záruční vada. Mě to od Mazdy neodradí, ale štve mě to. Budu psát do Japonska přímo ke zdroji, tak uvidíme :| .
Ahoj,dala jsi sem někam fotku toho airbagu? Nikde jsem ji nenašel.Já jen,abych to mohl porovnat se svým.
Je na druhé stránce ;)
A ,díky to jsem teda přehlédl. A toto vy řešíte? Tam je akorát vidět zeslabení materiálu,aby měl kudy airbag vyběhnout.
Mě osobně se z té fotky ta palubka nezdá nafouklá.Možná to v reálu vypadá hůř.Ale co tu vidím mám taky.
vínová 2,3 DiSi

Gyula
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gyula » 14 lis 2013 23:22

Honzine ono to jde špatně vyfotit mobilem. Já jsem docela háklivá na něco, co není, jak má být. Chápu to, že to zeslabené musí být, aby tě při havárce nezabila palubní deska, kdyby ti vyletěla do obličeje i s Airbagem, ale vadí mi, že nedokáží pořešit jinak a to i u nových aut, prošla jsem autosalon i s tím přijímacím technikem a bylo mi z toho zle.
Jedna Mazda nestačí :-)

Honzajs

Příspěvek od Honzajs » 06 pro 2013 11:27

Jak to vypadá s touto causou? ;)
Mazda CX-7, 2,3Turbo DISI, 2008

Radek

Příspěvek od Radek » 07 pro 2013 21:56

Kromě CX 7 máme ještě Audi TT a Fabii a tyto obrysy airbagu jsou tam také. Jedná se skutečně jen o kosmetickou vadu a airbag samovolně nebouchne. Je to stejné jako roznětka u trhaviny, která bez inicializace pomocí el.proudu neudělá BUM. Můžete být v klidu.

Odpovědět