rozvodovka (přední diferenciál) na cx7 2.3 ER - kde a za kolik opravit?

Kola, spojka, tlumiče ...
Odpovědět
martinac

rozvodovka (přední diferenciál) na cx7 2.3 ER - kde a za kolik opravit?

Příspěvek od martinac » 25 čer 2020 13:31

Ahojte,
tak přemýšlím, zda-li jsem opravdu skoro jediný, kdo má problém s rozvodovkou (přední diferenciál, reduktor; tedy vibrace a hučení, které se zmírní, když zatáhnete ruční brzdu aspoň na 1 zoubek)...diskuse tu nějak umřela, což může znamenat, že se všichni toho verglu (Cx-7 2.3) už zbavili a tak už nic neřeší... :-)(

...no prostě situace (ale nejen tato, žere to olej , atp..) se zhoršuje, zacalo mi to i prosakovat. Je tu někdo, kdo to už řešil opravou/repasí? Prosím o radu, kde to nechat dělat, za kolik a na co si dát pozor (zkuešnosti).
Diky moc,
zdraví
M.

igabas

Re: rozvodovka (přední diferenciál) na cx7 2.3 ER - kde a za kolik opravit?

Příspěvek od igabas » 28 čer 2020 18:57

martinac píše:
25 čer 2020 13:31
diskuse tu nějak umřela, což může znamenat, že se všichni toho verglu (Cx-7 2.3) už zbavili a tak už nic neřeší...
Anebo všem všechno funguje :D Já mám najeto 160 a na pohonu jsem zatím řešil jen výměnu spojky a netěsnící domeček termostatu. A na podvozku jeden rejdový čep, jedno ložisko kola a táhlo stabilizátoru (a v rámci svolávací akce mi měnili ramena).
Můj milášek: 2008 2.3 DISI - Revolution High, Copper Red.

martinac

Re: rozvodovka (přední diferenciál) na cx7 2.3 ER - kde a za kolik opravit?

Příspěvek od martinac » 07 říj 2020 17:09

Ahoj, tak to blahopřeji. Ale je tu někdo, kdo s tím má nějaké zkušenosti, zda-li a jak a kde a za kolik to jde opravit/repasovat? Někde jsem na fóru to zahlédnul, ale dlouho bez reakce na podobný dotaz jiného majitele cx-7...diky
M.

Odpovědět