Sraz Mazďáků :-)

Odpovědět
joe_st
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Mazďáků :-)

Příspěvek od joe_st » 22 led 2011 15:49

nic proti pragocentrizmu, ale asi nejaky kompromis by byl vhodny. Takze se pripojim pro ten Humpolec...na pul cesty mezi Prahou a Brnem, na silnici Humpolec Pelhrimov je po cca 15km pekny Motorest FARMA PORICI s velkym parkingem, sezenim venku, myslim, ze pri hezkem pocasku idealni destinace.

check:

http://www.motel-farma.cz/
zoom zoom

Joe
CX7 Red copper 07 260HP , MX5 Miata SC Highlight Silver 03 215HP

Stanley cx7

Příspěvek od Stanley cx7 » 22 led 2011 16:26

Cauvec vsichni... Napadl me i datum, na ktery nikdo z nas urcite nezapomene. Pokud by se vytvorila nejaka slusna komunita, tak bych si troufl rict, ze by jsme to mohli nastavit na kazdy rok pravidelne. A to 7.7. 2011 - 2777. Co vy na to?
Ja jsem jinak za ten Motorest FARMA PORICI. Dival jsem se nan na internete a je to tam vazne pekny... Myslim si, ze je to primo idealni reseni..... Kdybych tam prijel i sam toho 7.7 , tak uz jenom kvuli tomu prostredi nebudu litovat.... :D

salusa

Příspěvek od salusa » 24 led 2011 11:17

Ac pragocentrista, ten Humpolec mi nevadi a klidne zajedu i tam :-)

H.

ghostyx

Příspěvek od ghostyx » 02 úno 2011 12:14

Zdarec vsichni.
Ten termin 7. 7. se mi jevi jako velice zajimavy ;) a ac Prazak, pripojuji se k navrhu na ten Humpolec a Motorest FARMA PORICI, kde to vypada docela zajimave... Tak snad se dohodnem vsichni.

PRocky

Příspěvek od PRocky » 03 dub 2011 15:34

Zdravím všechny je tu jaro a proto bych znovu oprášil diskuzi o našem srazu :-) Osobně bych to nenechával až na červenec jelikož potom bude pomalu čas dovolených a nevím jestli by jsme se sešli v hojnějším počtu. Jinak Farma o které tu byla řeč je vcelku fajn i dobře vaří jak jsem několikrát otestoval na sobě :-) A co se týká termínu navrhoval bych květen počasí je většinou už stabilně pěkné a dá se posedět i venku.

Moriak

Příspěvek od Moriak » 07 dub 2011 22:07

PRocky píše:Zdravím všechny je tu jaro a proto bych znovu oprášil diskuzi o našem srazu :-) Osobně bych to nenechával až na červenec jelikož potom bude pomalu čas dovolených a nevím jestli by jsme se sešli v hojnějším počtu. Jinak Farma o které tu byla řeč je vcelku fajn i dobře vaří jak jsem několikrát otestoval na sobě :-) A co se týká termínu navrhoval bych květen počasí je většinou už stabilně pěkné a dá se posedět i venku.
Suhlasim ;)

Moriak

Příspěvek od Moriak » 09 dub 2011 10:21

Moriak píše:
PRocky píše:Zdravím všechny je tu jaro a proto bych znovu oprášil diskuzi o našem srazu :-) Osobně bych to nenechával až na červenec jelikož potom bude pomalu čas dovolených a nevím jestli by jsme se sešli v hojnějším počtu. Jinak Farma o které tu byla řeč je vcelku fajn i dobře vaří jak jsem několikrát otestoval na sobě :-) A co se týká termínu navrhoval bych květen počasí je většinou už stabilně pěkné a dá se posedět i venku.
Suhlasim ;)
Mno, ale obavam sa ze pri takejto frekvencii navstev a prispevkov, tam na tom zraze budeme tak traja ...... :?

dostybiker
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dostybiker » 12 dub 2011 02:37

kdyz to tu vidim proc nedorazite na mazdakvas??? Supr akce ubytovani zabava souteze jidlo piti a hlavne skveli lidi co maj radi mazdu
mazda 6 MZR-CD 105kW 360Nm

Moriak

Příspěvek od Moriak » 12 dub 2011 23:06

dostybiker píše:kdyz to tu vidim proc nedorazite na mazdakvas??? Supr akce ubytovani zabava souteze jidlo piti a hlavne skveli lidi co maj radi mazdu
No po pravde sa takto velkej akcie docela obavam, ale asi sa skusim prekonat a prist. Ako je tam vyriesene parkovanie? Kde sa necha auto a aka je bezna ucast?

BTW - sorry za tu spust otazok :oops:

dostybiker
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dostybiker » 13 dub 2011 04:05

zadna megaakce typu mimon to rozhodne neni, je to pohodovka hlavne o lidech co maji radi mazdy.
Aby sis udelal obrazek jak to tam vypada a probiha jdi na stranky www.mazdakvas.cz
parkovani je uprostred arealu na zpevnene plose, primo u chatek to nejde aby se neznicil travnik a na cesticce by si blokoval prujezd, na strankach je i situacni planek arealu.
Ucas se predpoklada cca 100mazd a 200lidi
mazda 6 MZR-CD 105kW 360Nm

Odpovědět