Sraz Mazďáků :-)

Odpovědět
PRocky

Re: Sraz Mazďáků :-)

Příspěvek od PRocky » 11 pro 2010 18:44

Ahoj všem. Tak jak je vidět bude lepší přeložit náš srázek do Nového roku, tak všem přeju spoustu bezpečných kilometrů a štastný Nový rok 2011 a snad to bude rok, kdy to klapne a uspořádáme první sraz :-)

ghostyx

Příspěvek od ghostyx » 14 led 2011 00:09

Zdravim.
Tak ja se pripojuji ke srazu a navrhuji treba nekdy na jare, kdy uz bude hezke pocasicko, slunicko a ne ten zimni hnus, co ted panuje na silnicich. :?

PRocky

Příspěvek od PRocky » 14 led 2011 19:51

Určitě to nenecháme usnout a zjara něco podnikneme doufejme v hojné účasti :-)

Stanley cx7

Příspěvek od Stanley cx7 » 19 led 2011 13:28

Cauvec vsichni,
Ten sraz bych si nenechal ujit. Proto nevim jestli je to dobry napad, ale bylo by mozna dobre aby se do tehle akce zamontoval i spravce tehle stranky. Vzhledem na to, ze nekteri nesleduji info pravidelne, tak by bylo dobre, aby ten termin poslal vsem primo na mail. A taky navrhuji vymyslet jeden termin a hodit ho jako konecny. Bude asi problem aby jsme se vsichni domluvili na miste a casu, ktery bude vyhovovat vsem. Radsi dat termin 2x rocne, jak vubec. Tak nevim, jestli budete souhlasit. Vzhedem na to, ze tuhle stranku sleduji i sedmickari ze slovenska, tak by mozna bylo dobre urcit polohu nekde na morave. Ale je to na verejne domluve... Cauvec

salusa

Příspěvek od salusa » 20 led 2011 11:05

Taky souhlasim ze termin se musi (po mensi debate samozrejme) urcit autoritativne a kdo bude chtit dojet si proste cas udela.. Pak se to tu nekde vyvesi a poslat mailem taky neni spatny napad a hotovo..

Moriak

Příspěvek od Moriak » 20 led 2011 18:10

Stanley cx7 píše: Vzhedem na to, ze tuhle stranku sleduji i sedmickari ze slovenska, tak by mozna bylo dobre urcit polohu nekde na morave. Ale je to na verejne domluve... Cauvec
Ahojte,

bolo by dobre ak by sa sem vyjadrili ludia z SK, kolko by ich prislo, lebo napriklad ja sa vacsinu casu pohybujem okolo Prahy a na Moravu by sa mi zbytocne nechcelo. Takze ak je tu niekto z SK, komu by vyhovovala Morava, napiste. Inak ja som za stretnutie v Prahe :geek: .

PRocky

Příspěvek od PRocky » 21 led 2011 17:41

Zdravím všechny jsem rád, že se nakonec moje myšlenka ujala a začíná se hýbat diskuze ohledně našeho srazíku. Já osobně bych byl pro Prahu případně bych navrhoval jako kompromis mezi Čechami a Moravou Humpolec je to hned u D1 na cca půli cesty mezi Prahou a Brnem navíc to tam znám a mohl bych zarezervovat nějaké posezení aby jsme se mohli občerstvit :-)

PRocky

Příspěvek od PRocky » 21 led 2011 17:43

P.S. až se tak nějak zhruba dohodneme na místě a datumu není špatný nápad to přes administrátora rozeslat všem zaregistrovaným členům fóra aby potvrdili účast.

salusa

Příspěvek od salusa » 22 led 2011 10:29

Ja jsem jako prazak samozrejme taky pro Prahu ;-)

H.

blund

Příspěvek od blund » 22 led 2011 12:30

salusa píše:Ja jsem jako prazak samozrejme taky pro Prahu ;-)

H.
Jakožto pražák mi nic jiného nezbývá než souhlasit se Salusou :lol: Už aby bylo trochu obstojnější počásko abychom je mohli seřadit v úplné kráse :D

Odpovědět